
Прожектор світлодіодний LED з датчиком руху 10 Вт 6400 K IP65
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 068-009-0010-010
448,65 ₴
Показати оптові ціниПрожектор світлодіодний LED з датчиком руху 10 W 6400 K IP65 Horoz
Може встановлюватися як у приміщенні, так і на вулиці під просто неба.
Світлодіодні прожектори, завдяки своїй економності та довговічності первородніми кермували з побуту прожектори з галогеновими лампами та починають витісняти високопотужні прожектори з метало-гойдалгеновими, ртутними та ртутно-вольфрамовими лампами.
ЛЕД прожектора широко застосовуються в архітектурному освітленні, освітленні автомагістралей, прибудинкових територій, підсвітці рекламних конструкцій і виставкових стін.
Мають високий ступінь зносостійкості. Стійкі до перепадів температур, вологості та вібрацій.
Світлодіодні прожектор може комплектуватися датчиком руху, що істотно скорочує витрати на оплату електроенергії та ресурсу роботи прожектора.
Прожектори світлодіодні, LED
ПЕРЕВАГИ СВІТОДИОДНОГО ПРОЖЕКТОРА PARS/S-10:
- економічність.
- інфрачервоний датчик руху.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пили, вологи, низьких температур).
- швидкий і зручний монтаж.
У нас, в інтернет-магазині, Ви можете підібрати та купити світлодіодний прожектор від 10 В до 200 В.
Наші фахівці із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати світлодіодний прожектор із найвідповіднішими параметрами.
Здійснюємо відправлення Новою поштою без передоплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 800 лм |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6500K |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Датчик руху | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 11.2 см |
| Висота | 15.7 см |
| Ширина | 4 см |
- Ціна: 448,65 ₴


