
Прожектор світлодіодний LED з датчиком руху 30 Вт 6500 K IP65
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 068-009-0030-010
581,85 ₴
Показати оптові ціниПрожектор світлодіодний LED з датчиком руху 20 W 6500 K IP65 Horoz
Може встановлюватися як у приміщенні, так і на вулиці під просто неба.
Світлодіодні прожектори, завдяки своїй економності та довговічності первородніми витісняли з побуту прожектори з галогеновими лампами та починають витісняти високопотужні прожектори з металогалогеновими, ртутними та ртутно-вольфрамовими лампами.
ЛЕД прожектора широко застосовуються в архітектурному освітленні, освітленні автомагістралей, прибудинкових територій, підсвітці рекламних конструкцій і виставкових стін.
Мають високий ступінь зносостійкості. Стійкі до перепадів температур, вологості та вібрацій.
Світлодіодні прожектор може комспектуватися датчиком руху, що істотно скорочує витрати на оплату електроенергії та ресурсу роботи прожектора.
Прожектори світлодіодні, LED
![]() |
![]() |
||
ПЕРЕВАГИ СВІТОДИОДНОГО ПРОЖЕКТОРУ PARS/S-30:
- економічність.
- інфрачервоний датчик руху.
- міцний зносостійкий корпус.
- немає шкідливих випромінювань у спектрі світла.
- стійкість до зовнішніх впливів (пили, вологи, низьких температур).
- швидкий і зручний монтаж.
У нас, в інтернет-магазині, Ви можете підібрати та купити світлодіодний прожектор від 10 В до 200 В.
Наші фахівці з задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати світлодіодний прожектор із найвідповіднішими параметрами.
Здійснюємо відправлення Новою поштою без передоплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 30 Вт |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість в упаковці | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Датчик руху | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Висота | 19.6 см |
| Ширина | 40 см |
- Ціна: 581,85 ₴




