влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насосы SunSun CTP — це високопродуктивні потужні насоси, що вирізняються надійністю й економічністю в роботі. Їх можна використовувати в різних місцях: від системи фільтрації до декоративної водойми.
Насос SunSun має гарний захист від потрапляння всередину частинок бруду, опалого листя й іншого сміття, що запобігає засміченню крильчатки та пошкодженню насоса.
Довговічність роботи насоса забезпечують спеціальний неокиснюваний ротор, ізольований смолою двигун, спеціальний зносостійкий і корозійно-стійкий керамічний підшипник, робочий вал.
Можливе встановлення насоса без занурення у воду. Довжина кабелю у всіх моделях 5м. Насос обладнаний датчиком вимкнення під час перегрівання.
Характеристики насосів:
| Продуктивність: | 8000 л/год |
| Споживана потужність: | 70 Вт |
| Підйом води: | 5,6 м |
| Штуцер для під'єднання шланга: | 20/25/32 мм |
| Габарити: | 19х13х15 см |
| Маса: | 2,3 кг |
| Довжина кабелю: | 5 м |
| Напруга: | 220 В |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 8000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 150 мм |
| Характеристики насоса | |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 8000 л/год |
| Висота підйому води | 5.6 м |
| Довжина кабелю | 5 м |
- Ціна: 3 830 ₴








