Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Гайковерт ударний акумуляторний Stark CIW 1840 Body
Stark CIW 1840 Body — акумуляторний ударний гайковерт для закручування та відкручування гайок. Гайковерт Stark CIW 1840 Body не комплектується акумулятором.
Переваги акумуляторного гайковерта Stark CIW 1840 Body:
- обладнаний квадратом 1/2" для приєднання торцевих головок з аналогічним посадковим отвором;
- алюмінієвий корпус редуктора забезпечує надійний захист внутрішніх елементів, знижує рівень нагрівання, а також полегшує вагу конструкції;
- вбудована LED-підсвітка дає змогу працювати в погано освітленому приміщенні, а також у важкодоступних місцях;
- регулювання обертів дає змогу працювати як із крихкими матеріалами, з якими важливо не перестаратися, так і із сильно затисненими гайками;
- легка вага та зручна форма гайковерта забезпечує комфортну роботу впродовж довгого часу;
- зручна прогумована ручка надійно лягає в руці та не ковзає в процесі роботи.
Гайковерт акумуляторний Stark CIW 1840 Body комплектується:
- зарядним пристроєм.
Stark CIW 1840 Body — компактний і зручний гайковерт із силою затягування 400 Hm забезпечить якісну мобільну роботу на будівельному об'єкті, у майстерні, на СТО та ін.
Технічні характеристики:
- Шпиндель, дюйм: 1/2
- Джерело живлення: Акумулятор
- Напруга акумулятора, В: 18
- Тип акумулятора: Li-Ion
- Вага (інструменту), кг: 1,2
- Оберти холостого ходу, об/хв: 0-2000
- Кількість ударів, уд./хв: 0-2400
- Крутний момент, Нм: 400
Акумулятори ви можете придбати тут
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Виробник | Stark |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний крутний момент | 400 H*m |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Реверс | Так |
| Ударний режим | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Аккумлятор |
- Ціна: 1 858 ₴







