Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Перфоратор WerkFix RH-950 WF
WerkFix RH-950 WF — електричний перфоратор для свердління, свердління з ударом і довбання отворів у бетонних, кам'яних, цегляних поверхнях. Завдяки 3 режимам роботи перфоратором можна виконувати безліч робіт на будівельному та ремонтному об'єкті.
Переваги електричного перфоратора WerkFix RH-950 WF:
- швидкий доступ до коліс для перемикання режимів дає змогу легко перейти з одного режиму в інший;
- надійні внутрішні елементи, зокрема сталеві підшипники та шестерні редуктора, забезпечують якісну роботу та довгий термін експлуатації;
- вібростійкий корпус забезпечує комфортну роботу, попри ударний режим;
- функція реверсу дає змогу дбайливо витягувати витратний інструмент із виконаного отвору;
- поворотна додаткова ручка забезпечує зручну роботу в різних положеннях;
- електронне регулювання обертів дає змогу підлаштуватися під обраний матеріал, а також тип робіт.
Перфоратор електричний WerkFix RH-950 WF комплектується:
- додатковою ручкою.
WerkFix RH-950 WF — перфоратор електричний для виконання ремонтних і будівельних робіт.
Технічні характеристики:
- Сила удару, Дж: 2,7
- Споживана потужність, Вт: 950
- Джерело живлення: Мережа
- Режими: Свердління з ударом, Свердління, Довбання
- Тип патрона: SDS-plus
- Вага (інструменту), кг: 2,8
- Оберти холостого ходу, об/хв: 0-1300
- Швидкість ударів, уд./хв: 0-5500
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Вага | 2.8 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Свердління, Довбання (удар) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна кількість ударів | 5500 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | SDS Plus |
| Виробник | Werkfix |
- Ціна: 1 590 ₴










