Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Акваріум SUNSUN YA 03 WHITE
Ідеальний акваріум для робочого стола. Підхід для невеликих приміщень, офісів, дитячих кімнат. Він має систему фільтрації — яка гарантує ідеальну якість води для риби та сучасне світлодіодне освітлення з низьким енергоспоживанням. Еслі ви хочете побудувати невеликий прісноводний акваріум із витонченим і компактним дизайном, не турбуючись про те, щоб купувати все обладнання окремо, ця модель ідеально підходить для вас.
Маленький і компактний за розміром.
Обладнаний світлодіодною підсвіткою, фільтром і декоративними матеріалами.
USB Pump Power: 2 Вт
Маленький і компактний за розміром.
Обладнаний світлодіодною підсвіткою, фільтром і декоративними матеріалами.
USB Pump Power: 2 Вт
Потужність світлодіодної лампи: 4 Вт
Місткість: 9 л
Розмір: 380x415x230 мм

Зручна заміна води
Він має отвір зверху для полегшення годування риб без потреби відкривати акваріум, шланг для відведення води для полегшення заміни води, що вже міститься в акваріумі
Повний комплект
Акваріум Venus Aqua Sunsun Mini зі світлодіодною підсвіткою, фільтром і водяним насосом Красивий і витончений мініакваріум, який прикрасить приміщення, сучасний дизайн і бездоганне оздоблення
Світлодіодний світильник
Має вбудоване ефективне світлодіодне освітлення, лампа з доступною кнопкою вмикання і вимикання на кришки
Потужність світлодіода: 3 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Вигляд акваріума | акваріум-куля |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Матеріал виготовлення | Акрилове скло |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Об'єм акваріума | 9 л |
| Довжина акваріума | 410 мм |
| Ширина акваріума | 230 мм |
| Висота акваріума | 380 мм |
| Підсвічування | Так |
| Тип | Акваріум |
- Ціна: 3 180 ₴











