Врізний стельовий світлодіодний світильник 18W 4200K SLIM-18 Horoz
Світлодіодні стельові світильники стали найпопулярнішим рішенням під час вибору варіантів внутрішнього освітлення. Цьому сприяє низка переваг, які мають стельові лід світильники.
- Високий ступінь світловидатності;
- Економність. Споживання електроенергії вдесятеро менше, ніж у ламп розжарювання і вдвічі — економних ламп;
- Сучасний дизайн;
- Під'єднуються до мережі 220 В. (трансформатор на 12 В постачається в комплекті);
- Швидкий і легкий монтаж у гіпсокартон і «Армстронг» за допомогою пружних притискачів;
- Тривалий термін експлуатації (приблизно 15 років);
Сфера застосування врізних світлодіодних світильників — освітлення житлових, офісних і адміністративних помещений.
Врізні стельові світильники можуть використовуватися як основне освітлення, так і як додаткове.
Цей тип світлодіодних світильників не передбачає спільну роботу з димером.

Інтернет-магазин Електросвітлотехніки ЕСТ Одеса може запропонувати широкий асортимент врізних світлодіодних світильників, різної потужності, розмірів і форм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1170 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 225 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 220 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип розсіювача | Опал |
- Ціна: 206,55 ₴




