Накладний стельовий світлодіодний світильник 12W 3000К CAROLINE-12 Horoz
— є сучасним та економним рішенням в освітленні приміщень. У випадках, коли немає технічної можливості монтажу вбудованих світильників, вибір спадає на світлодіодні світильники накладні. Висота представлених моделей не перевищує 30 мм, що дає їм змогу мати досить гармонійний вигляд з навколишнім інтер'єром.
Завдяки високому ступеню яскравості та довговічності під час експлуатації цей різновид світильників набув широкої популярності. Застосування такого освітлення, рівномірно розмістивши освітлювальні прилади на всій площі стелі, дає змогу не залишити в приміщенні "тьмових плям". Світильники світлодіодні стельові накладні, у разі правильного планування освітлення дають змогу досягти рівномірного, безтіньового освітлення приміщень.
Світлові панелі, виготовлені із застосуванням алюмінію та пластику білого кольору, завдяки чому виріб виходить витонченим і легким. Панель зі світлодіодами захована під матовим відбивачем.
Виріб легко та швидко встановлюються на стелю. Досить за допомогою самозатискного клемника, приєднати виріб до мережі 220 В і прикріпити до стелі за допомогою дюбелів і монтажної планки світильника.
Світильники світлодіодні стельові накладні застосовуються під час організації освітлення в будинку або квартирі, адміністративних і офісних, службових і господарських приміщень.
Накладний світильник круглий 12W Horoz
може використовуватися як основне освітлення, так і додаткового.
Світловий прилад працює від напруги 12 В і укомплектовані трансформатором 200 В-12 В.
В асортименті є світильники світлодіодні стельові накладні, круглої та квадратної форми, потужністю від 6 до 48 Вт. Під час вибору потужності джерела світла необхідно врахувати, що діаметр виробу залежить від його потужності. Чим потужніший світильник, тим більший його діаметр.
Всім виробам присвоєна ступінь захисту від проникнення вологи та пилу IP20. З цього випливає, що для приміщень із підвищеним рівнем вологості треба застосовувати інші джерела світла.
Надається гарантія від офіційних імпортерів торгових марок.
На вибір покупця пропонуються світлодіодні світильники накладні з різною температурою світіння:
- тепле світло (аналог лампи розжарювання) 2700 к — 3000 к;
- нейтральне світло (золота середина між м'яким і яскравим світінням) 4000 к — 5000 к;
— холодне світло (найяскравіше) 6000 к — 6500 к.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Ширина | 180 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 12 Вт |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 840 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
- Ціна: 220,50 ₴



