Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги релейний Lorenz Electric ЛЗ-10000Т
Стабілізатор напруги релейний Lorenz Electric ЛЗ-10000Т потужність 10000ВА. Діапазон регулювання напруги від 100 до 260 Ст. Вихідна напруга 220 В + - 8%. Стабілізатор з микропроцесорным управлінням з вбудованим захистом від перевантажень, перегріву і короткого замикання. Видає чистий напругу з чистою синусоїдою. Затримка включення 6 секунд. Компактний корпус. РК дисплей, на якому відображаються основні параметри - вхідна, вихідна напруга, частоти, потужність. Ідеально підходить для котлів. Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики:
вхідна напруга: 100-260 В;
точність підтримки вихідної напруги: 220В ± 8%;
форма вихідної напруги — чиста синусоїда;
швидкість перемикання: < 10 мс;
частота мережі: 50/60Гц;
робоча температура: -10 ... +40 °С;
захист від коротких замикань: автоматична
тепловий захист: Так
Габарити (ШхВхГ): 452х247х103 мм
Вага: 13 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorenz |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1 кВт |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальний час стабілізації | 10 мс |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікропроцесорне управління | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Повна потужність | 1 кВА |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 103 мм |
| Висота | 247 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Вага | 13 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 8 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Рідкокристалічна |
| Тип монтажу | Навісний |
- Ціна: 9 495 ₴











