влевовправо
-2%LED тротуарна плитка 3100 к 90х90х60мм 1,8 Вт, ІР68
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3100-996
760 ₴
744,80 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED тротуарна плитка 3100 к 90х90х60 мм 1,8 Вт, ІР68
- світлодіодна LED-брукавичка застосовується для підсвічування алей тротуарів, світлового оформлення архітектурних форм а також помещений. За допомогою ЛЕД тротуарної плитки, виробляється світлове оформлення парків, скверів, клубів..
LED-картка має максимальний захист від проникнення пилу та вологи, що дає змогу застосовувати її для підсвічування басейнів, фонтанів, ставків і водойм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RengEl |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | LED тротуарна плитка |
| Тиск навантаження | 14 тонн. |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Композитний матеріал |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 1.8 Вт |
| Світловий потік | 45 лм |
| Тип харчування | Сонячна батарея, Акумулятор, Мережа |
| Колір корпусу | Металік |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Термін служби | 15 лет |
| Гарантійний термін | 24 мес |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 |
| Максимальна робоча температура | 60 |
| Напруга | 12.0 |
- Ціна: 744,80 ₴







