
LED світильник вологозахищений, 45W 150 см 6400 к, IP65 IRMAK-45 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 059-004-0045
643,50 ₴
Показати оптові ціниLED світильник вологозахищений, 45W 150 см 6400 к, IP65 IRMAK-456 Horoz
— лінійний промисловий світильник має високий ступінь захисту від проникнення пилу та вологи. Світильник являє собою суцільний виріб зі світлодіодного модуля, корпусу з матовим розсіювачем, введеним дротом.
Перевагами моделі є яскраве, рівномірне світіння, мала вага та витончений дизайн. Окремо зазначити, що LED-світильник випромінює світло без мерехтіння, яке характерно дешевим виробам і є причиною втоми очей.
В асортимент представлені варіанти вологозахищених світильників, що випромінюють найкомфортніший для очей — нейтральний колір 4200К і, найяскравіше — холодне біле світло 6400К.
За висоти світильника не перевищує 3 см. ширина становить менш ніж 5 см. Отже, світильник набагато компактніший за свого "старшого брата" — люмінесцентного вологозахищеного світильника Т8 2х58вт. Водночас випромінює більший світловий потік і вдвічі економніший попередник.
Вологозахищені світильники широко застосовуються під час освітлення вологих приміщень — автомойок, автосервісів, виробничих цехів і складських приміщень, підземних гаражів і паркінгів.

Світлодіодні світильники стали найпопулярнішим рішенням під час вибору варіантів внутрішнього освітлення. Цьому сприяє низка переваг, які мають стельові лід світильники.
- Високий ступінь світловидатності;
- Економність. Споживання електроенергії вдесятеро менше, ніж у ламп розжарювання і вдвічі — економних ламп;
- Сучасний дизайн;
- Під'єднуються до мережі 220 В. (трансформатор на 12 В постачається в комплекті);
- Швидкий і легкий монтаж у гіпсокартон і «Армстронг» за допомогою пружних притискачів;
- Тривалий термін експлуатації (приблизно 15 років);
Сфера застосування лінійних світлодіодних світильників — освітлення житлових, офісних і адміністративних помещений.
Лінійні світлодіодні світильники можуть використовуватися як основне освітлення, так і як додаткове.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 45 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Форма | Лінійна |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Колір | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1560 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна колірна температура | 6000 К |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Тип лампи | Світлодіодна стрічка |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування освітлення | Для освітлення робочого місця, Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун |
| Частота | 50 Гц |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Захисна решітка | Немає |
- Ціна: 643,50 ₴



