
Тротуарний світильник 9 W 6400 К SP4113 Feron
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5654
1 197 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тротуарний світильник 9 W 6400 К SP4113 Feron
- застосовується для підсвічування тротуарів, паркових алей, в архітектурній підсвітці.
Світильник виготовлений із литого алюмінію й ударостійкого скла, що надає йому високого ступеня міцності. Здатний витримувати навантаження до 2 т.
Світловий потік, випромінюваний тротуарним світильником, еквівалентний 630 лм.
Драбинний світильник укомплектований вбудованим блоком живлення на 12 V.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 630 лм |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Металік |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 15 см |
| Діаметр | 8.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 1 197 ₴


