влевовправо

Врізний світильник круглий 6W 4200K SLIM-6 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56-003-0006
112,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Врізний світильник круглий 6W 4200K SLIM-6 Horoz
Світлодіодні лампи Slim турецької компанії Horoz Electric - компактні, довговічні і економні джерела сфери шорщої сфери застосування.
Круглі led лампи придатні як для освітлення офісів, офісів, навчальних установ, так і для організації освітлення Вашого дома.
Простий лаконічний дизайн вписується в будь-який інтер'єр, простота монтажу і якість виділяє дані світлодіодні панелі серед аналогів.
| Міцність | 6 W |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Стрес на робочому місці | 220-240V |
| Світлова швидкість | 270 lm |
| Температура кольору, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Степінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал для корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 105 мм |
| Термін служби | 50 000 ч. |
| Розміри (ДШХВ) | 120 мм * 25 мм |
| Тип світлодіодів | LED SMD |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у пакунку | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz Electric |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Тип світильника | Врізний |
| Світловий потік | 270 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Потужність | 6 Вт |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
| Стан | Нове |
- Ціна: 112,50 ₴








