
Врізний світильник круглий 9 W 4200K SLIM-9 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56-003-0009
147,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Врізний стельовий світлодіодний світильник 9W 4200K SLIM-9 Horoz
ЛЕД-світильник стельовий вбудований круглий 9 W 4200к, 6400 к Ø 135/150 SLIM-9 Horoz
призначений для встановлення в натяжні стелі та підвісні стелі з гіпсокартону. У разі з натяжними стелями світильник кріпиться в закладні рамки, які встановлюються під час монтажу натяжної стелі.
Легко та швидко встановлюються в стелю. Досить за допомогою самозатискного клемника, приєднати світильник до мережі 220 В і зафіксувати світильник до стелі за допомогою двох міцних притискачів.
Панель зі світлодіодами захована під матовим відбивачем.
Безперечною перевагою світильника є розширений діапазон напруги, за якого допускається функціонування, що становить 175~250 В.
В асортименті є світильники стельові вбудовані світлодіодні круглої та квадратної форми, потужністю від 3 до 40 Вт. Під час вибору потужності світильника необхідно врахувати, що діаметр світильника залежить від його потужності. Чим потужніший світильник, тим більший його діаметр.
На вибір покупця представлені варіанти з різною температурою світіння:
- тепле світло (аналог лампи розжарювання) 2700 к — 3000 к;
- нейтральне світло (золота середина між м'яким і яскравим світінням) 4000 к — 5000 к;
— холодне світло (найяскравіше) 6000 к — 6500 к.
На всю представлену продукцію надано гарантію.
| Потужність | 9 W |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 540 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 135 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм * 25 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 540 лм |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
| Форма | Кругла |
| Стан | Нове |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 220 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 147,60 ₴










