влевовправо

Світильник LED вбудований стельовий круглий 9 вт 4200к/6400 к SLIM-9 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56-003-0009
147,60 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник лід круглий 9W SLIM-9 Horoz
- предназначен для вбудовування в натяжній стелі та підвісні стелі з гіпсокартону. У разі з натяжними стелями світильник кріпиться в закладні рамки, які встановлюються під час монтажу натяжного стелі.
Легко та швидко монтуються. Досить за допомогою самозатискного клемника, приєднати світильник до мережі 220 В і зафіксувати світильник к потолку за допомогою двох міцних притискачів.
LED світильник SLIM-9 Horoz пропонується у двох кольорах світіння:
- 4200к — нейтральне світло. М'який, сприятливий для очей колір світіння. Найбільш популярний у житлових приміщеннях;
- 6400 к — холодне світло. Найяскравіше світло. Найпопулярніший в офісних, адміністративних і побутових приміщеннях. У освітленні магазинів і торгових майданчиків.
Безперечною перевагою изделия є розширений діапазон напруги. Світильник буде працювати без загасання за напруги 175~250 В.
Офіційний імпортер ТМ Horoz надає гарантію на світильники для натяжної стелі SLIM-9, терміном 2 роки від дня реалізація.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Потужність | 9 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 540 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 150 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
| Напруга | 220 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 147,60 ₴




