
Вбудований світильник 3 вт квадратний 4200к/6400к SLIM/Sq-3 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 56-005-0003
103,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Вбудований світильник 3 вт квадратний SLIM/Sq-3 Horoz предназначен для вбудовування в натяжні стелі та підвісні стелі з гіпсокартону. У разі з натяжними стелями світильник кріпиться в закладні рамки, які встановлюються під час монтажу натяжної стелі.
Легко та швидко монтуються. Досить за допомогою самозатискного клемника, приєднати світильник до мережі 220 В і зафіксувати світильник к потолку за допомогою двох міцних притискачів.
Світильник світлодіодний вбудований квадратний SLIM/Sq-3 Horoz пропонується у двох кольорах світіння:
- 4200к — нейтральне світло. М'який, сприятливий для очей колір світіння. Найпопулярніший у житлових приміщеннях;
- 6400 к — холодне світло. Найяскравіше світло. Найпопулярніший в офісних, адміністративних і побутових приміщеннях. У освітленні магазинів і торгових майданчиків.
Безперечною перевагою изделия є розширений діапазон напруги. Світильник буде працювати без загасання за напруги 175~250 В.
Офіційний імпортер ТМ Horoz надає гарантію на світильники в натяжній стель SLIM/Sq-3, терміном 2 роки від дня реалізація.

Інтернет-магазин Електросвітлотехніки ЕСТ Одеса може запропонувати широкий асортимент врізних світлодіодних світильників, різної потужності, розмірів і форм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Потужність | 3 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 110 лм |
| Форма | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
- Ціна: 103,50 ₴



