
Врізний світильник круглий 3 W 4200К SLIM-3 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 056-003-0003-030
88,20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Врізний світильник круглий 3 W 4200К SLIM-3 Horoz
Світлодіодні стельові світильники стали найпопулярнішим рішенням під час вибору варіантів внутрішнього освітлення. Цьому сприяє низка переваг, які мають стельові лід світильники.
- Високий ступінь світловидатності;
- Економність. Споживання електроенергії вдесятеро менше, ніж у ламп розжарювання і вдвічі — економних ламп;
- Сучасний дизайн;
- Під'єднуються до мережі 220 В. (трансформатор на 12 В постачається в комплекті);
- Швидкий і легкий монтаж у гіпсокартон і «Армстронг» за допомогою пружних притискачів;
- Тривалий термін експлуатації (приблизно 15 років);
Сфера застосування врізних світлодіодних світильників — освітлення житлових, офісних і адміністративних помещений.
Врізні стельові світильники можуть використовуватися як основне освітлення, так і як додаткове.
Цей тип світлодіодних світильників не передбачає спільну роботу з діамером.

| Потужність | 3 W |
| Аналог лампи розжарювання | 24 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Світловий потік | 110 lm |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Матеріал корпусу | метал |
| Колір | білий |
| Врізний отвір | 70 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Розміри (ДхШхВ) | 90 мм * 25 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пачці | 2 шт.55/28 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 110 лм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 95 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
| Стан | Нове |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 88,20 ₴








