
Прожектор світлодіодний вуличний на стовп 100 W 6000 K 11000 LM IP65 Luxel
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LXSL-100C
2 585,25 ₴
Показати оптові ціниПрожектор консольний, світлодіодний для вуличного освітлення 100W 6000 K 11000LM IP65 Rengel SL- 01- 100W
— прекрасно підходять для освітлення міжквартальних проїздів, вулиць, автомагістралей, площ та інших об'єктів. Світлодіодні консольні світильники є зеволюційною заміною світильників серії ДРЛ і ДНП у плані економії злектроенергії, якості освітлення й довгостроковості експлуатації.
Вуличні світильники рекомендовані для освітлення вулиць і доріг із різною інтенсивністю руху: моделі потужністю 50-100 Вт для освітлення доріг із низькою та середньою інтенсивністю руху (категорії Б і В), автостоянках і дворах.
- Світлодіодна матриця з напівпровідникових світлодіодів від провідного виробника LED — SEOUL SEMICONDUCTOR (Корея). Гарантія терміну експлуатації — 50 000 годин. Кристали світлодіодів під час технології COB розташовані набагато ближче один до одного, ніж під час використання SMD-світлодіодів. Щільність розміщення може досягати 70 кристалів на 1 кв. см.

- Герметична лінза з ударостійкого оптичного скла збільшення ефективності передавання до 90

- Надлегкий корпус з анодованого алюмінію. Усі комплектуючі надійно захищені від будь-яких атмосферних впливів. Особлива конструкція зменшує вітрове навантаження на світильник і опору.

- Надійно захищений драйвер. Широкий діапазон вхідної напруги. Ступінь захисту IP65.

- Легкість монтажу завдяки зручному, простому та надійному способу встановлення світильника.

- Лакофарбове покриття, стійке до атмосферних впливів.
Забезпечують не менш ніж 10 років безперебійної роботи без обслуговування та заміни ламп.
- Споживають у 3-4 рази менше електроенергії , порівнюючи з РКУ, за збереження світлового потоку.
- Забезпечують зниження навантаження на центральну електромережу завдяки тому, що немає реактивної енергії.
- Не вимагають спеціальної утилізації, позаяк не містять ртуті та інертний газ.
Прожектори світлодіодні, LED
У нас, в інтернет-магазині, Ви можете підібрати та купити світлодіодний прожектор від 10 В до 200 В.
Наші фахівці із задоволенням проконсультують і допоможуть підібрати світлодіодний прожектор із найвідповіднішими параметрами.
Здійснюємо відправлення Новою поштою без передоплати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RengEl |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сірий |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Термін служби | 10 років |
| Вага | 5500 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 |
| Розміри | |
| Довжина | 710 см |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 270 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стовпа від-до м: | 7-10 |
| Напруга харчування: | 110-240 В |
| Тип LED СОВ чіп: | Epistar |
| Діаметр опори | 60 см |
- Ціна: 2 585,25 ₴




