Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ґрунтовий світильник Feron SP4121 3 W 6400 K
Світильники використовуються для підсвічування тротуарів і паркових доріжок, сходів, ландшафтної й архітектурної підсвітки. Встановлюються в ґрунт уздовж доріжок або безпосередньо в самі доріжки. Для фасадного підсвічування світильники встановлюють у ґрунт безпосередньо біля стін будівлі, тому світловий промінь дає гарний світловий малюнок на стіні. Світильники вже обладнані світлодіодами, тому вони не потребують заміни джерела світла. Міцний корпус із литого під тиском алюмінію забезпечує необхідне тепловідведення. Використання високоякісних силіконових ущільнювачів забезпечує високий ступінь захисту від пилу та вологи. Оптичний блок захищений ударостійким загартованим склом.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 3 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 35 см |
| Діаметр | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
| Тип | Освітлення для ставка |
- Ціна: 912,60 ₴



