Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Врізний стельовий світлодіодний світильник 24W 2700К SLIM-24 Horoz
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Світловий потік | 1632 лм |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 300 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 220 |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Застосування освітлення | Для навчальних закладів, Для медичних установ, Резервне освітлення, Для офісних приміщень, Для внутрішніх приміщень |
- Ціна: 394,20 ₴



