
Консольний світильник вуличний на стовп 100 W 4200/6400 к ORLANDO-100 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ORLANDO-100
2 943 ₴
Показати оптові ціни

Світлодіодний ліхтар на стовп призначений для освітлення між квартальними проїздами, прибудинкових територій, вулиць, площ, спортивних майданчиків та інших об'єктів. Рекомендовані для освітлення вулиць і доріг із різною інтенсивністю руху: моделі потужністю 50-100 Вт для освітлення доріг із низькою та середньою інтенсивністю руху (категорії Б і В), 10-30 Вт. - автостоянок і дворахенційних територій.
Корпус вуличного ліхтаря світлодіодного виготовлений із литого алюмінію, у якому встановлена панель зі світлодіодами. На тильній стороні розташований радіатор, який забезпечує охолодження льоду модулю. У нижній частині розташований тримач із затискними болтами. Тримач надівається на консоль, або кронштейн, діаметром до 40 мм. (встановлений на стовп, зазвичай, під кутом 45 градусів) і надійно прикручується за допомогою затискних болтів.
Рекомендована висота встановлення ЛЕД прожектора становить 3-5 м.
Має високий ступінь світловидатності, економічний і довговічний в експлуатації. За споживаної потужності 100 вт LED прожектор випромінює світловий потік 8923 люмен.
Найширшу поширеність отримали світлодіодні ЛЕД прожектори з температурою світіння 6500 к. — найяскравіше світло. Водночас необхідно врахувати, що холодне світло слабо пробивається через таке природне явище, як туман. Для таких умов краще підходить більш температура світіння 4200 к.
Світлодіодні консольні ліхтарі є еволюційною заміною світильників серії ДРЛ і ДНаТ у плані економії електроенергії, якості освітлення й довгостроковості експлуатації.
Переваги ліхтаря світлодіодного на стовп 100w ORLANDO-100 Horoz:
• Надлегкий корпус з алюмінію.
• Усі комплектуючі надійно захищені від будь-яких атмосферних впливів — ступінь захисту IP65.
• Особлива конструкція зменшує вітрове навантаження на світильник і опору.
• Надійно захищений драйвер. Пристосований до роботи в широкому діапазоні вхідної напруги, не реагують на перепади напруги та здатний працювати в діапазоні 85-265 В.
• Легкість монтажу завдяки зручному, простому та надійному способу встановлення світильника.
• Лакофарбове покриття, стійке до атмосферних впливів.
• Забезпечують не менш ніж 30 000 годин безперебійної роботи без обслуговування та заміни ламп.
• Споживають у 3-4 рази менше електроенергії, порівнюючи з РКУ за збереження світлового потоку.
• Забезпечують зниження навантаження на центральну електромережу завдяки браку реактивної енергії.
• Не вимагають спеціальної утилізації, позаяк не містять ртуті й інертного газу.
На ліхтар світлодіодний на стовп ORLANDO-100 Horoz надається гарантія від офіційного імпортера торгової марки 24 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип живлення | Мережа |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Потужність | 100 Вт |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Стан | Новий |
| Світловий потік | 8923 лм |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна гамма | Нейтральний |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 22 см |
| Довжина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 85 - 265 V |
| Діаметр опори | 60 см |
- Ціна: 2 943 ₴




