
Світильник садово-парковий стовпчик 80 см. E27 хром KAYIN-4 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 075-003-0004
2 402,10 ₴
Показати оптові ціниСвітильник садово-парковий "стовпчик 80 см". KAYIN-4 HL 209 Horoz
Світильник виготовлений у стилі "модерн", з патроном, під лампочку Е27
Садово-парковий світильник стійкий до проникнення пилу та води та може встановлюватися на вулиці просто неба.
Призначений для освітлення майданчиків кафе, барів і ресторанів, альтанок, алей, присадибних ділянок.
Хочете зробити затишну вечірню атмосферу на присадибній ділянці, підсвітити під'їзні доріжки до готелю, кафе, бару або ресторану, надати індивідуальності літньому майданчику? Садові світильники у формі стовпчика можуть допомогти Вам у втіленні дизайнерських рішень у зовнішньому освітленні вуличних локацій.
Світильник виготовлений в алюмінієвому корпусі, обладнаний стандартним патроном Е27, під світлодіодну лампу потужністю до 10 Вт. Встановлюється на тверду поверхню — бетон, асфальт, дерев'яний помст. Для кріплення в основі світильника є кріпильні отвори.
Садово-парковий світильник стійкий до проникнення пилу та води та може встановлюватися на вулиці просто неба.
Технічні характеристики світильника для підсвічування доріжок 80 см E27 KAYIN-4 Horoz
Бренд HOROZ ELECTRIC
Потужність max.60 W
Тип цоколя Е 27
Робоча напруга 220-240 V
Ступінь захисту, IP IP 44
Матеріал корпусу неірж. сталь
Колір мат. хром
Розміри (ДхШхВ) 150 мм * 800 мм
Кількість в пачці 1 шт.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 2 402,10 ₴



