
Садовий світильник на сонячній батареї NEPTUN
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 078-004-0001
108,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Газонні світильник на сонячній батареї NEPTUN Horoz
Садовий світильник на сонячній батареї NEPTUN
Автономний садово-парковий світильник з вбудованою сонячною батареєю і акумулятором на 100mAh. Використовується для зовнішнього освітлення парків, вулиць, фасадів будинків, спортивних майданчиків, стадіонів, будь-яких грунтових ділянок. Висока ефективність світлодіодів дає можливість висвітлити необхідну територію, ступінь вологозахисту - IP44. Оснащений датчиком світла, що дозволяє регулювати освітлення в залежності від часу доби.
ПЕРЕВАГИ САДОВОГО СВІТИЛЬНИКА НА СОНЯЧНІЙ БАТАРЕЇ NEPTUN Horoz
економічність.
автономний поновлюване джерело живлення.
міцний зносостійкий корпус.
відсутність шкідливих випромінювань в спектрі світла.
стійкість до зовнішніх впливів.
швидкий і зручний монтаж.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ САДОВОГО СВІТИЛЬНИКА НА СОНЯЧНІЙ БАТАРЕЇ NEPTUN Horoz
світильник – 1шт.
інструкція з експлуатації – 1шт.
інструкція по установці – 1шт.
упаковка - 1шт.
ГАРАНТІЯ: 24 місяці.
Як вибрати садово-парковий світильник?
Дані моделі відрізняються потужністю, габаритами, призначенням та іншими характеристиками (матеріал корпусу, наявність датчиків, акумуляторної батареї та ін). Зробити правильний вибір допоможе наш менеджер, спеціаліст по продукції, представленої в нашому магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів, Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 0.06 Вт |
| Світловий потік | 1.5 лм |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Термін служби | 2 років |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри | |
| Висота | 36 см |
| Діаметр | 4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Місцеве освітлення |
- Ціна: 108,45 ₴



