
Високопотужна світлодіодна лампа 50 W 4200/6400K Е27 TORCH-50 Horoz
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 001-016-0050
468,45 ₴
Показати оптові ціни
Високопотужна світлодіодна лампа 50 W 4200/6400K Е27 TORCH-50 Horoz застосовується як основне освітлення в ангарах, цехах і складських і виробничих приміщеннях.
Циліндрична форма надає широкий кут розсіювання світла навколо себе та становить 205 градусов. Це дає змогу досягти рівномірного освітлення всього приміщення — стін, підлоги та стелі.
У разі споживаної потужності 50 Вт випромінює світловий потік 4000 лм. В асортименті доступні варіанти високопотужних світлодіодних ламп із нейтральним кольором світіння — 4200к. і холодного світіння — 6400 к.
ЛЕД-лампа зі стандартним цоколем під Е27 адаптована до широкого діапазону вхідної напруги та здатна стабільно функціонувати за 175-265 V. Завдяки цьому може застосовуватися на об'єктах із нестабільною напругою. Такий діапазон допустимої напруги сприятливо позначається на тривалості експлуатації.
Високопотужна світлодіодна лампа 50W Е27 TORCH-50 Horoz реалізуються з гарантією офіційного імпортера торгової марки терміном 24 місяці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Потужність | 50 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 205 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 140 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Високопотужна світлодіодна лампа |
| Застосування освітлення | Для внутрішніх приміщень, Для ЖКГ, Для концертних залів, Для освітлення парковок, Для виставкових залів, Для офісних приміщень, Для торгових площ |
| Колірна температура | 4200к |
| Колір світіння | 4200-6400 |
| Висота, мм | 254 |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип розсіювача | Опал |
| Тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Тип світильника | Загального освітлення |
- Ціна: 468,45 ₴


