
Лампа світлодіодна високопотужна 80W 4200/6400K Е27 TORCH-80 Horoz 6400к
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
767,25 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Рефлектор | Ні |
| Форма лампочки | Циліндрична |
| Потужність | 80 Вт |
| Цоколь | E27 |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Максимальна робоча напруга | 250 В |
| Напруга | 220 В |
| Кут свічення | 205 град. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Термін служби ламп | 25000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мінімальна колірна температура | 4500 К |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 6400к |
- Ціна: 767,25 ₴


