Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безплатна доставка новою поштою
Stark JS-780 — електричний лобзик для розпилювання дерев'яних деталей, що містять матеріали (ПВХ, МДФ), листового металу, пластику під час використання відповідних пилок.
Переваги лобзика Stark JS-780:
- швидкозатискний тримач дає змогу швидко змінювати пилочки, не використовуючи водночас додаткових інструментів;
- маятниковий хід забезпечує високу ефективність різання;
- є можливість розрізати деталі під кутом, що збільшує різноманітність виконуваних робіт лобзиком;
- широка підошва легко ковзає по деталі, не пошкоджуючи поверхню, і дає можливість точно та рівно виконувати зріз;
- обладнаний LED-підсвіткою, яка забезпечить гарний огляд заготівки та якісну роботу в погано освітленому приміщенні;
- ручка з м'яким покриттям зменшує навантаження на руки, завдяки гасінню вібрації.
Stark JS-780 — надійний електричний лобзик для комфортної та якісної роботи з дерев'яними заготовками та металевими листами.
Технічні характеристики:
- Споживана потужність, кВт: 0,78
- Джерело живлення: Мережа
- Глибина різання дерева, мм: 80
- Глибина різання сталі, мм: 10
- Глибина різання кольорового металу, мм: 12
- Вага, кг: 1,3
- Оберти холостого ходу, об/хв: 0-3000
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Вага | 1.3 кг |
| Виробник | Stark |
| Країна виробник | Німеччина |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 80 мм |
| Максимальна глибина пропілу (кольорового металу) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа |
- Ціна: 1 800 ₴








