
Джерело безперебійного живлення забезпечить електроенергію, якщо немає світла в основній мережі. ДБЖ заряджає акумуляторною батареєю, а у разі вимкнення світла миттєво перемикається на роботу від акумулятора. Підходить для живлення холодильника, насосів, систем відеоспостереження, найпопулярніше використання для котлів опалювальних систем, за браком світла ви залишитеся в теплі. Максимальна потужність 1,5 кВт. Інвертор має високий струм заряду батареї, що дає змогу використовувати акумулятори великої ємності. Видає напругу з чистою синусоїдою, що дає змогу нормально працювати техніки чутливою до напруги (котли, комп'ютери, телевізори). Можна використовувати як стабілізатор напруги. На передній панелі розташований Рідкокристалічний екран, який показує основні параметри роботи. Спеціальна функція регулювання роботи вентилятора залежно від температури.
Технічні характеристики:
- Потужність — 1050 Вт
- Діапазон вхідної напруги — 140-275 В (± 5 В)
- Частота мережі живлення — 47/65 Гц
- Вихідна напруга — 220/230 ± 10%
- Форма вихідної напруги — 220 +/- 3% чиста синусоїда
- Напруга зовнішньої батареї — 24 В
- Швидкість спрацьовування — 4 мс
- Струм заряду батареї — 15A (макс.)
- Тип батареї — герметична, необслуговувана олив'яно-кислотна глибокого циклу розряджання
- Захист від перевантаження — автоматичне вимкнення у разі перенапруги 120% понад 30 сек. Автоматичне ввімкнення в роботу під час повернення до номінальних параметрів.
- Дисплей — світлодіодний/рідкокристалічний
- Робоча температура — 0...+40 °C
- Вологість — 10-90%
Розміри — 337x146x170 мм
Вага — 9,0 кг
Аксесуари — акумуляторні батареї
(акумулятор постачається окремо)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lorenz |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Струм заряду | 15 А |
| Вихідна потужність | 1050 Вт |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Допустима пікова потужність | 1500 Вт |
| Максимальна потужність | 1050 Вт |
| Час перемикання | 4 мс |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 337 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 9 кг |
| Захист | |
| Захист від перевантаження | Так |
- Ціна: 9 135 ₴





