Артикул: 4008321678386 Бренд: Osram
Тип товару: Газорозрядна лампа
Сімейство: Металологенні
Виробництво
Виробник: Osram
Технічна інформація та характеристика джерела світла
Тип джерела: Компактна енергоощадна лампа.
Опис: Дуже гарний рівномірний розподіл світла
Особливості джерела: Здатність лампи до гарячого перезапуску.
Сфери застосування лампи: Для магазинів, вітрини, торгових галерей, фойє, приймальні, музеї, виставки. Виставні зали та ярмарки, вулиці, пішохідні зони, громадські квадрати, парки та сади
Цоколь: RX7s-24
Положення горіння: p 45
Середній термін експлуатації: 12000 hr
Колірний код: 842 (Кольорова температура 4200 К)
Індекс передавання кольору: 80 Ra8
Позначення кольору: Холодний Білий
Колірна температура: 4200 K
Світловий потік*: 12500 Lm
Потужність джерела: 150 W
Загальна довжина С, мм: 135
Діаметр D: 23.0 mm
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ams-OSRAM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Термін служби ламп | 12000 годин |
| Потужність | 150 Вт |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Цоколь | RX7s |
| Тип лампи | Металогалогенні |
| Форма лампочки | Трубка |
| Тип цоколя | Штир |
| Кут свічення | 45 град. |
| Мінімальна колірна температура | 4200 К |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр трубки | 23 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 12500 лм |
- Ціна: 474 ₴



