Антивандальний парковий світильник Garden Light Еліт CS 500-1
Застосовуються для локальної підсвітки алей і тротуарів у парках, садових доріжок, присадибних ділянках, літніх майданчиках барів і ресторанів.
Відмітною особливістю цієї серії світильників для садових доріжок є антивандальне виготовлення. Вироби виготовлені зі сталі завтовшки 2-3 мм і здатні витримати удар, що перевищує 50 кг. Навіть у разі невдалого маневрування автомобіля, у разі легкого зіткнення, світильник збереже свою форму та залишиться без вм'ятин і серйозних пошкоджень. Швидше, пошкодяться кріпильні болти, ніж сам світильник.
Модельний ряд антивандальних світильників представлений виробами у стилях Хай-тек і ретростиль.
Корпус виготовлений зі сталі, за стандартом JIS SS330, завтовшки 2-3 мм (залежить від моделі) покритий антикорозійним ґрунтом і пофарбований антикорозійною порошковою фарбою.
Вироби виготовлені в кольорі чорний муар. Є технічна можливість, за бажанням замовника, пофарбувати партію паркових світильників у будь-який бажаний колір.
Світильники для садових доріжок розраховані на експлуатацію зі світлодіодною лампою, стандарту А60, 10-12 Вт із патроном. Е27.
В основі наземного світильника є 4 кріпильні отвори, за допомогою яких виріб кріпиться до основи.
Садово-парковий світильник із листової сталі 2-3 мм, з патроном Е27 під світлодіодну лампу стандарту А60 10 Вт.
Матеріал — Сталь 2-3мм
Колір — Чорний (під час замовлення від 10 шт. — будь-який колір під замовлення)
Габарити (Д x Ш x В) — 100х100х500 мм
- Виробник: Lorikeet
- Довжина: 100(мм)
- Ширина: 100(мм)
- Висота: 600, 500 (мм)
- Цоколь лампи:Е27
- Тип лампи: LED
- Мощность лампі:10-12Ватт
- Напруга: 220-240 Вольт
- Антикорозійний ґрунт: Так
- Антикорозійна фарба: Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Цоколь | E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 3000-6500K |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
- Ціна: 1 160 ₴







