LED світильник на сонячній батареї VARGO 12W з датчиком Світлодіодні світильники можуть використовуватися для різних об'єктів, сьогодні ми пропонуємо чудовий варіант для вуличного монтажу. Але тепер це не простий світильник, який заощаджує електроенергію в кілька разів, ця модель зовсім не вимагає під'єднання до живлення й функціонує завдяки сонячній енергії. LED світильник отримав вбудовану в корпус сонячну панель, яка збирає електроенергію із сонця впродовж дня та передає її на акумуляторну батарею. Інтернет-магазин Електрики з радістю представив нову модель світильника, випускається брендом Vargo і має високу якість виготовлення. Корпус із пластику ABS, сонячна панель із великим ресурсом роботи. Перевага такого світильника — він може пропрацювати всю ніч без споживання електрики від загальної мережі, адже живлення йде з Li батареї, на яку накопичує сонячну енергію панель упродовж дня. Характеристики вуличного світильника досить потужні, власне, як і функціонал виробу. В основі лежить COB технологія, через що світильник видає високу яскравість і холодне біле світло 540 Люмен. Також ця модель отримала підвищену потужність світлодіодів — 12 Вт світять добре та досить якісно. Для вулиці саме те, може освітити невелику територію біля будинку або гаража. Але головний плюс — тепер ви не будете платити за світло, а для максимальної оптимізації освітлення у світильник вбудовані датчики «день-ніч» і «датчик руху». Вмикають освітлення тільки коли це потрібно й заощаджують ще більше електроенергії. У магазині Електричні світильники на сонячних батареях представлені десятками найменувань, що конкретно розглядаючи модель, належить до середнього класу. Ресурс роботи величезний, мають гарантію працездатності.
Технічні характеристики:
Потужність: 12 Вт
Тип світлодіодів: SMD
Кількість світлодіодів: 54 шт.
Світловий потік: 540 Лм
Температура світла: 6000 К
Колір світіння: Холодний білий
Сонячна панель: 5.5В, 1.3 Вт
Батарея: Li-ion 3.7 В, 2000 мА·год
Матеріал: ABS пластик
Час заряджання від сонця: 6-8 годин
Час роботи: 5-10 годин
Кут розсіювання: 180°
Датчик руху: Є
Висота встановлення: До 3 м
Кут уловлювання: 120°
Відстань виявлення: До 6 метрів
Датчик день/ніч: Є (вбудований у сонячну панель)
Чутливість датчика день/ніч: <10 Лх
Датчик руху: Є
Затримка до вимкнення: ±30 секунд
Вимикач: Є
Ступінь захисту: IP 65
Колір: Білий
Розмір: 298х48х105 мм
Гарантія: 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VARGO |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення рекламних конструкцій |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 540 лм |
| Кількість світлодіодів | 54 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Сонячна батарея |
| Колір корпусу | Чорний |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 6000K |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 298 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Сонячні |
| Джерело живлення | Сонячні |
| Тип | Світильники на сонячних батареях |
| Особливості | З датчиком руху |
| Артикул | 65386 |
| Захист (IP) | IP65 |
| Вид (видалення) | Вуличні світильники |
- Ціна: 590 ₴






