
Стрічка зрошувальна GOLD SPRAY 32 мм, DSTGS322020-116-200
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: DSTGS322020-116-200
9 ₴/пог.м
Мінімальне замовлення — 200 пог.м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Стрічка зрошувальна Gold Spray, відома також як стрічка «Туман», призначена для забезпечення зрошення методом поверхневого розбризкування.
Являє собою поліетиленову тонкостіну трубу з отворами малого діаметра, розташованими рядами по діагоналі. Проходячи через отвори, вода створює високі тонкі струмені, які, потрапляючи на рослини зверху дрібними краплями, ніби імітують дощ.
Переваги:
- Система зрошення стрічкою Gold Spray вимагає низького тиску води, даючи змогу неабияк знизити витрати на воду та електроенергію.
- Зрошення відбувається рівномірно, що прискорює процес проростання насіння і збільшує виживання розсади.
- Стрічка GoldSpray дає змогу вносити рідкі добрива безпосередньо через систему зрошення, забезпечуючи рівномірне підживлення. Також за такого методу поливання внесені тверді добрива легко розчиняються, не вимиваються й вбираються ґрунтом, доводячи до кореня в повному обсязі.
- Дає змогу зберегти пухкість ґрунту.
- Найкращий метод зрошення піщаного ґрунту.
Застосування зрошувальної стрічки Gold Spray — простий спосіб організувати поливання будь-якої ділянки та будь-якої культури, не витрачаючи багато коштів і зусиль.
Характеристики:
Довжина стрічки в бухті: 200 м
Діаметр: 32 мм
Товщина: 0,2 мм (8 mils)
Ширина:
Кількість отворів у низці: 11 шт.
Діаметр отвору: 0,4 мм
Відстань між отворами: 18 мм
Відстань між рядами: 100 мм
Тиск: 0,4-0,7 бар
Радіус дії: 2,5-4 м
Продуктивність (за 0,7 бара): 116 л/год на 1 м стрічки
Ціна вказана за 1 метр.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.4 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 0.7 Бар |
| Відстань між водовипусками/емітером | 1.8 см |
| Товщина стінки | 0.2 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Діаметр | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Робочий тиск | 0.4 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 2,5-4 м |
| Кількість отворів в ряду | 11 шт |
| Відстань між отворами | 18 мм |
| Відстань між рядами | 100 мм |
| Ширина | 50.0 |
- Ціна: 9 ₴/пог.м
- Мінімальне замовлення: 200 пог.м



