влевовправо

Шланг для поливу 20 м тришаровий Bradas Польща SPRINT 1/2", WFS1/220
- В наявності 86 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WFS1/220
458,10 ₴/бухта
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для поливу SPRINT відноситься до класу стандартних поливальних шлангів BRADAS.
Виготовлений із якісного ПВХ.
Поливальний шланг SPRINT складається з трьох шарів.
Внутрішній шар – чорний, стійкий до ультрафіолету ПВХ. Не піддається інтенсивному наростанню водоростей на внутрішній стінці шланга.
Армування – хрестова оплетка поліестеровими нитками.
Зовнішній напівпрозорий шар ПВХ, перешкоджає стирання шланга.
Шланг SPRINT має класичний зелений колір, звичний для споживачів.
Виготовлений із якісного ПВХ.
Поливальний шланг SPRINT складається з трьох шарів.
Внутрішній шар – чорний, стійкий до ультрафіолету ПВХ. Не піддається інтенсивному наростанню водоростей на внутрішній стінці шланга.
Армування – хрестова оплетка поліестеровими нитками.
Зовнішній напівпрозорий шар ПВХ, перешкоджає стирання шланга.
Шланг SPRINT має класичний зелений колір, звичний для споживачів.
Кількість шарів: 3
Внутрішній діаметр: 1/2" (12,5 мм)
Бухта: 20 м
Вага бухти: 1,60 кг
Робочий тиск: 8 Bar
Зроблено у ЄЕС.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Зелений |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 20 м |
| Внутрішній діаметр | 1/2" (12,5 мм) |
- Ціна: 458,10 ₴/бухта










