влевовправо

Шланг для поливу 30 м тришаровий Bradas Польща SPRINT 3/4", WFS3/430
- В наявності 167 од.
- Код: WFS3/430
1 313,55 ₴/бухта
+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для поливу SPRINT відноситься до класу стандартних поливальних шлангів BRADAS.
Виготовлений із якісного ПВХ.
Поливальний шланг SPRINT складається з трьох шарів.
Внутрішній шар – чорний, стійкий до ультрафіолету ПВХ. Не піддається інтенсивному наростанню водоростей на внутрішній стінці шланга.
Армування – хрестова оплетка поліестеровими нитками.
Зовнішній напівпрозорий шар ПВХ, перешкоджає стирання шланга.
Шланг SPRINT має класичний зелений колір, звичний для споживачів.
Виготовлений із якісного ПВХ.
Поливальний шланг SPRINT складається з трьох шарів.
Внутрішній шар – чорний, стійкий до ультрафіолету ПВХ. Не піддається інтенсивному наростанню водоростей на внутрішній стінці шланга.
Армування – хрестова оплетка поліестеровими нитками.
Зовнішній напівпрозорий шар ПВХ, перешкоджає стирання шланга.
Шланг SPRINT має класичний зелений колір, звичний для споживачів.
Кількість шарів: 3
Внутрішній діаметр: 3/4" (19 мм)
Бухта: 30 м
Вага бухти: 4,80 кг
Робочий тиск: 8 Bar
Зроблено у ЄЕС.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 19 мм |
| Довжина | 30 м |
| Колір | Зелений |
| Матеріал шланга | ПВХ |
| Армований шланг | Так |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 3/4" |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 30 м |
| Внутрішній діаметр | 3/4" (19 мм) |
- Ціна: 1 313,55 ₴/бухта










