влевовправо

Шланг для полива Bradas Польша SUNFLEX 1 1/4" 50м, WMS11/450
- В наявності 3 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WMS11/450
8 492,40 ₴/бухта
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для полива SUNFLEX 1 1/4" 50м, WMS11/450
SUNFLEX — тришаровий армований садовий шланг для поливання та зрошення.Поливальний шланг SUNFLEX рік у рік бере пальму першості, як найпопулярніший серед споживачів поливальний шланг. Його привабливий яскравий колір і співвідношення ціна/якість — не можуть залишитися непоміченими.
Шланг для полива SUNFLEX входить до групи стандартних шлангів і складається з трьох шарів:
Перший чорний шар із ПВХ витирає внутрішню поверхню шланга та захищає від інтенсивного наростання водоростей, а також руйнівного впливу ультрафіолету.
Другим структурним шаром є армування хрестоподібним обплетенням синтетичними нитками.
Третій поверхневий шар — є обличчям шланга SUNFLEX. Виготовлений із високоякісного м'якого ПВХ, має яскравий жовтий колір і захищає шланг від зовнішніх механічних впливів.
Характеристики:
Кількість шарів: 3
Внутрішній діаметр: 1 1/4" (30 мм)
Бухта: 50 м
Вага бухти: 27,50 кг
Робочий тиск: 8 Bar
Произведено в EEC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Жовтий |
| Армований шланг | Так |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 50 м |
| Внутрішній діаметр | 1 1/4" (32 мм) |
- Ціна: 8 492,40 ₴/бухта



