влевовправо

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для поливання SUNFLEX 1" 50 м, WMS150
SUNFLEX — тришаровий армований садовий шланг для поливання та зрошення.Поливальний шланг SUNFLEX рік у рік бере пальму першості, як найпопулярніший серед споживачів поливальний шланг. Його привабливий яскравий колір і співвідношення ціна/якість — не можуть залишитися непоміченими.
Шланг для полива SUNFLEX входить до групи стандартних шлангів і складається з трьох шарів:
Перший чорний шар із ПВХ витирає внутрішню поверхню шланга та захищає від інтенсивного наростання водоростей, а також руйнівного впливу ультрафіолету.
Другим структурним шаром є армування хрестоподібним обплетенням синтетичними нитками.
Третій поверхневий шар — є обличчям шланга SUNFLEX. Виготовлений із високоякісного м'якого ПВХ, має яскравий жовтий колір і захищає шланг від зовнішніх механічних впливів.
Технічні характеристики:
Характеристики:
Кількість шарів: 3
Внутрішній діаметр: 1" (25 мм)
Бухта: 50 м
Вага бухти: 16,50 кг
Робочий тиск: 8 Bar
Произведено в EEC.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина | 50 м |
| Колір | Жовтий |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 1" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
| Довжина в бухті | 50 м |
| Внутрішній діаметр | 1" (25 мм) |
- Ціна: 4 770 ₴/бухта



