
Шланг сочащийся AQUA-DROP 1/2" - 100 м, WAD1/2100
- В наявності 7 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: WAD1/2100
3 883,05 ₴/бухта
Показати оптові ціниШланг сочащийся AQUA-DROP 1/2" - 100 м.
Зічаючий або «потіючий» шланг призначений для забезпечення крапельного поливання невеликих ділянок і є раціональним рішенням питання поливання рослин, висаджених рядами. Також східний шланг рекомендується для поливання культур, які не люблять потрапляння води на листя.
Використання цього шланга дає змогу економити до 70% води , порівнюючи з традиційними способами поливання. Січний шланг може бути укладений у прикореневій зоні рослин або ж закопаний безпосередньо в землю (не більш ніж на 20 см завглибшки).
Гнучкий і міцний шланг AQUA-DROP виготовлений зі 100% вдруге переробленої гуми, що пройшла спеціальну обробку для забезпечення проникності на всій довжині шланга. Цей шланг легко ріжеться, він сумісний з усім асортиментом сполучної арматури Bradas відповідного розміру, що дає змогу забезпечувати економне поливання ділянок будь-якої довжини та конфігурації.
Продуктивність: 0,76-1,26 л/хв на 1 метр за тиску 0,7 bar.
Внимание!
- не використовуєте для питної води
- не використовуйте для поливання гарячою водою
- за тиску води понад 0,7 Bar необхідно використовувати редуктор тиску
Довжина бухти: 100 м
Вага бухти: 10,2 кг
Наявність сполучних елементів: немає
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Довжина | 100 м |
| Колір | Чорний |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Робочий тиск | 1 атм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Резина |
| Довжина в бухті | 100 м |
| Внутрішній діаметр | 1/2" (12,5 мм) |
- Ціна: 3 883,05 ₴/бухта




