влевовправо
-5%Відлякувач птахів Сокіл у польоті CTRL-BR104
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CTRL-BR104
576 ₴
547,20 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач птахів. Сокіл у польоті. CTRL-BR104
Сокол в полете является наиболее популярным выбором для людей, которые имеют проблемы с птицами. Размер 54/35/8 см.Особенности:
- Пластик высочайшего качества, устойчивый к погодным условиям и УФ-излучению.
- Идеальное вид летящей хищной птицы.
- Эффективно отпугивает птиц и грызунов.
- Имеет эстетический вид для декора.
- Птицу можно повесить в любом месте, в котором нужно ее применение.
Преимущества:
- Естественная защита от вредителей.
- Модель летящего сокола подходит для защиты на полях, в садах, участках и т. д.
- Изготовлен из легкого и прочного материала.
- Додатковий елемент декору для прикраса саду.
- Завдяки простоті установки, пташиний ворон є найбільш популярним вибором для людей, які мають проблеми з птахами і всіма побічними ефектами їх присутності.
Розміри:
Довжина: 35 см (+- 5%).
Ширина: 54 см (+- 5%).
Висота: 8 см (+- 5%).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Вид шкідника | Гризуни, Миші, Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 547,20 ₴





