влевовправо
-8%Відлякувач птахів Сокол CTRL-BR103
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CTRL-BR103
625,05 ₴
575,05 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Відлякувач птахів. Сокіл. CTRL-BR103
Завдяки реалістичному вигляду та легкому встановленню репелент є найпопулярнішим вибором для відлякування птахів і гризунів. Габарити 17 / 17,5 / 41 см. (+- 5%)Особливості:
- Пластик найвищої якості, стійкий до погодних умов і УФ-випромінювання.
- Ідеальна подоба хижого птаха.
- Ефективно відлякує птахів і гризунів.
- Має естетичний вигляд.
- Птаха можна закріпити в ґрунт за допомогою прикріпленої ручки.
Переваги:
- Природний захист від шкідників.
- Модель Сокла підходить для захисту на полях, ділянках, у садах тощо.
- Виготовлений із легкого та міцного матеріалу.
- Додаткове прикраса саду.
- Завдяки легкому встановленню репелент є найпопулярнішим вибором для людей, які мають проблеми з птахами та всіма побічними ефектами їхньої присутності.
Розміри:
Довжина: 17 см (+/- 5%)
Ширина: 17,5 см (+/- 5%)
Висота: 41 см (+/- 5%)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Вид шкідника | Гризуни, Миші, Птахи |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 410 мм |
- Ціна: 575,05 ₴







