
Світильник настінний Оріон Loga S 4003 Білий
- В наявності 22 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 65297
75,40 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний Оріон Loga S 4003 Білий
Продаж гуртом і в роздріб.
Характеристики
- Тип світильника: Накладний
- Тип світильника: Стельовий
- Робоча напруга: 220 В
- Частота: 50 Гц
- Максимальна потужність лампи: 40 Вт (калювання)
- Кількість місць для ламп: 1 шт.
- Максимальний діаметр лампи: 70 мм
- Максимальна довжина лампи: 130 мм
- Лампа в комплекті: Немає
- Тип цоколя: Е27
- Ступінь захисту: IP20
- Матеріал корпусу: Пластик
- Розмір: 230х100 мм
- Колір: Білий Малюнок: Оріон * Зовнішній вигляд, характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. * Колір товару може відрізнятися залежно від вашого монітора.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loga |
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Кругла |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип | Накладні світильники |
| Артикул | 65297 |
| Напруга, В | 220 В |
| Максимальна потужність світильника (Вт) | 40 |
- Ціна: 75,40 ₴


