
Бур садовий ручний діаметр 20 см Bradas KT-V2052
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KT-V2052
1 795,50 ₴
Показати оптові ціни+380 (93) 791-45-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бур із головкою із загартованої борованої сталі, діаметр 20 см, KT-V2052
Бур (шнек) вирізняється довговічністю й міцністю, ідеально підходить для копання ям для саджання дерев і для свердління ям для стовпів огорож.Переваги:
— виготовлені із загартованої міцної фінської сталі з вмістом бора
- стійкий до стирання й деформації
- вал посилений додатковим оребренням
- нековзна гума на ручці забезпечує надійне захоплення
— міцна ергономічна ручка
- покритий високоякісною порошковою фарбою
- свердло діаметром 200 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Форм-фактор | Цільний |
| Діаметр ножів (шнека) | 200 мм |
| Довжина інструменту | 1100 мм |
| Довжина рукоятки | 1000 мм |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 795,50 ₴


