
Звуковий відлякувач птахів LS-2001 виробляє відлякування птахів за допомогою генератора звуків. Ці звуки аналогічні крикам яструбів, орлів, зіколив і сов, що видаються ними під час полювання.
Прилад ефективний у боротьбі проти шульг, ворон, дроздів, голубів, шпаків та деяких інших птахів.
Ви можете використовувати цей прилад у таких місцях, як паркінги, площі перед магазинами, готелі, місця масових прогулянок, заміські котеджі, поверхні скляних дахів, сади, заміські ділянки, сільському господарстві, елеваторі.
Відлякувач птахів звуковий
Відлякувач птахів має два режими роботи:
AUTO — у цьому режимі прилад видає періодичний звуковий сигнал із періодом, заданим ручкою регулювання на передній панелі (від 5 до 30 хвилин).
PIR— прилад видаватиме звуковий сигнал тільки під час спрацьовування вбудованого ІЧ-детектора. Детектор виявляє навіть найменший рух птахів на відстані до 15 метрів із кутом огляду 130 градусів. У зону дії може потрапити будь-яка теплокровна тварина та відганятися криком яструба та сови.
Відлякувальний сигнал буде подаватися автоматично весь денний час доби, коли птахи найактивніші. З настанням темряви вбудований фотоелемент автоматично вимикає відлякувач птахів і відновлює його роботу тільки на світанку наступного дня.
На передній панелі також розташована ручка регулювання гучності (VOL). Регулювати гучність можна в обох режимах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Зона дії | 2000 кв.м |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Принцип дії | Звуковий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 550 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота установки | 1,5-2,5 м. від поверхні землі |
- Ціна: 3 408,30 ₴





