Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична мухобійка — гарний засіб для боротьби з мухами. Абсолютно нешкідлива та безпечна для людини. Легка у використанні та досить ефективна в боротьбі з мухами, комарами, мошками та іншими літніми. Має цікавий дизайн у формі тінісної ракетки.
Перед тим як почати застосування, необхідно вставити в спеціальний відсік дві батарейки типу АА (в комплект не входят).
Принцип роботи мухобійки полягає в тому, що в момент потрапляння комахи на металеву сітку необхідно натиснути на ручці спеціальну кнопку, унаслідок чого комаха гине від електричного розряду. Сила розряду не небезпечна для людини, проте торкатися решітки однаково не варто, оскільки можна пошкодити пристрій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 190 г |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Мухи |
| Джерело живлення | 2 батареї АА (1.5 V) |
| Місце застосування | Приміщення, двір, дача, відкриті майданчики |
| Тип комах | Кровоссальні мухи |
- Ціна: 241,07 ₴



