-16%Гуманна мишоловка-тварина
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 278
127,35 ₴
106,97 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Призначена для гуманної боротьби з мишами. Не заподіює шкоди гризунам. Може використовуватися в приміщеннях будь-якого типу. Мишоловка досить проста у використанні, встановлення за лічені секунди.
Принцип роботи:
1. Зніміть задню кришку та вкладіть у неї приманку;
2. Закрийте задню кришку — відкрийте дверцята та встановіть мишоловку на рівну поверхню.
3. Потрапивши в мишоловку, миша своєю вагою перекине її, і дверцята зачиняться!
7 причин, з яких варто вибрати мишоловку-телевіку:
1. Мишоловка не вбиває й не заподіює шкоди гризунові, а лише ловить його.
2. Може використовуватися для вилову хатніх хом'ячків, що уникли.
3. Гігієнічне видалення миші, без потреби до неї торкатися.
4. Багаторазове застосування. Не має терміну придатності.
5. Виготовлена з якісного екологічного пластику.
6. Безпечна для людини, маленьких дітей і хатніх тварин.
7. Не вимагає застосування хімічних препаратів і отрут, небезпечних для людини та довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип засобу | Мишоловка |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкідника | Гризуни миші, Блохи |
- Ціна: 106,97 ₴







