
Український відлякувач мишей і щурів УЗ-004 до 250 кв. м.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 353 527
900 ₴
Показати оптові ціниУльтразвуковий відлякувач УЗ-004 Турбо для боротьби з мишами і щурами в приміщеннях площею до 250 кв. м.
Може бути використаний в офісних та побутових приміщеннях, а також у складах, сховищах зерна, трюмах кораблів, торгівельних підприємствах.
Завдяки застосованому генератора безперервно мінливою частоти, не викликає звикання у гризунів. Паралізує можливість спілкування з одноплемінниками і заважає їм орієнтуватися в темряві. У мишей і щурів з'являється почуття тривоги і страху.
Гризуни відчувають наростаючий стрес і починають покидати приміщення вже через 7-10 днів.
У перші дні роботи приладу може спостерігатися видиме збільшення гризунів. Це результат дії приладу, який призводить до зниження почуття самозбереження і гризуни не ховаються при появі людини.
Новонароджені мишенята і щурята протягом 14 днів після народження глухі і ультразвук не має на них впливу, тому не поспішайте відключати прилад після зникнення шкідників.
Відлякувач працює безшумно для людини. При дотриманні правил експлуатації абсолютно безпечний для людей і домашніх тварин, крім морських свинок і хом'яків.
Застосування відлякувач гризунів:
- Підключається пристрій до мережі 220 В.
- Ультразвук не проходить крізь стіни, перегородки, скло, м'які поверхні (штори, килими тощо). Тому місце установки ультразвукового приладу не повинно бути загороджений перешкодами.
- Рекомендована висота розташування пристрою — не менше 30 см над рівнем підлоги.
- Мінімальний період роботи приладу не менше 4 тижнів, для закріплення результату рекомендований період до 2 місяців.
Характеристики
- Зона дії 250 кв. м.
- Джерело живлення 220 В, 50 Гц
- Споживана потужність 5 Вт
- Гарантія 12 місяців
- Розмір 40 х 53 х 135 мм
- Виробник Україна
- Робоча частота 18-30 кГц
- Звуковий тиск на відстані 0,5 м — 95Дб
- Діапазон робочих температур -10 ... +40 °С
- Вага (г) 125
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Зона дії | 250 кв.м |
| Вид шкідника | Гризуни, Щури |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 53 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 125 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Потужність динаміка | 85 |
- Ціна: 900 ₴









