
Відлякувач електрична пастка для комах Знищувачі комах Пастки для комарів Noveen IKN-12
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 431
2 025 ₴
Показати оптові ціниІнсектицидна лампа N OVEEN IKN-12 призначена для знищення комарів та мух в приміщенні площею до 40 кв. м. Вона використовується в гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також в будинках і на закритих терасах.
Магнітні трансформатори дозволяють інсектицидним лампам І oveen працювати безперервно до 40 000 годин. Ефективність лампи в приміщенні також залежить від її місця розташування. З метою забезпечення максимальної ефективності впливу рекомендується підвісити лампу на висоті 1,8-2 м, на відстані від інших джерел світла.
Знищувач мух і комарів І OVEEN IKN-12, безпечний для людей і тварин. Лампи випромінюють світло, ефективно залучає літаючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть в сітці, яка розташована перед джерелом світла. Напруга сітки 4000 В, що дозволяє позбавитися від великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у вбудований висувний лоток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Колір | Сірий |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 316 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 265 мм |
| Вага | 1.4 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Гарантія | 1 |
| Тип харчування | 220-240 V, 50 Гц |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (45см) |
| Напруга розряду | 4000 В |
| Ресурс лампи | 40000 |
- Ціна: 2 025 ₴



