
Знищувач комах на відкритому повітрі Noveen IKN-45 IPX4
- В наявності
- Код: 982 435
6 345 ₴
Інсектицидна лампа N'OVEEN IKN-45 IPX4 знищує мух и комарів на відкритим просторі и в приміщенні.
Прибор водонепроникний клас IPX4. Працює навіть под дощем.
Знищувач виготовлений з металу и високоякісного вогнестійкого пластику ABS. Це забезпечує високу стійкість и безпека використання.
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів, інсектицидні лампи N'oveen можуть працювати безперервно до 50 000 годин.
Для максимальної ефективності, рекомендується повісити лампу на висоті 1,8-2 м, в віддаленні от інших джерел света.
Прибор для знищення комах безпечний для людей и тварин, випромінює світло со спеціальною завдовжки волны, ефективно привабливою летючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин.
Комахи, після заманювання, гинуть в сетке з напругою 2500 В що дає позбутися и от великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють в висувний лоток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 180 кв.м |
| Принцип дії | Електричний |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 4900 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Тип харчування | 220-240 V, 50 Гц |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування (80см) |
| Напруга розряду | 2500 В |
| Клас водонепроникності | IPX4 |
- Ціна: 6 345 ₴



