
Знищувач комах двосторонній з клейким папером Pomel DUO LT-60
- В наявності
- Код: 982 441
7 663,50 ₴
Ловушка насекомых для профессионального использования изготовлена из нержавеющей стали и имеет степень защиты IP 21.
Двусторонний уничтожитель насекомых имеет четыре люминесцентные лампы мощностью 15 Вт, что дает диапазон привлечения до 160 кв. м. и приманивание насекомых с двух сторон.
Залучені комахи не випадуть, а гарантовано залишаться на двох липких вкладишах: вертикальному - між лампами і горизонтальному - в піддоні.
Відсутність іскри дозволяє використовувати на вибухонебезпечних об'єктах.
Ще однією перевагою приладу є безшумна робота, що важливо для використання в людних місцях.
Прилад можна підвісити або встановити на піднесеній поверхні.
Простий у використанні: легка заміна липких вкладишів і ламп.
Принцип роботи:
Використовується система залучення за рахунок поєднання спеціальних флуоресцентних ламп і клейового картриджа.
Приваблені світлом УФ ламп, комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкому вкладишу. Спіймані комахи не випадають, як у знищувачів з сіткою під напругою, що дозволяє використовувати Pomel DUO LT-60 поряд з продуктами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Україна |
| Площа дії | 160 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 350 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
| Ступінь захисту | IP 21 |
| Тип харчування | 220 V |
| Застосування | Ресторани, кафе, готелі, офіси, магазини, харчові цеху |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і клейова поверхню |
| Витратні матеріали | Липкі вкладиші |
- Ціна: 7 663,50 ₴







