
Пастка знищувач комарів та комах Noveen IKN-40
- В наявності
- Код: 982 448
3 177 ₴
Інсектицидна лампа N OVEEN IKN-40 призначена для використання в приміщенні площею до 180 кв. м.
Вона використовується в продовольчих магазинах, на підприємствах м'ясної, хлібобулочного, консервного, кондитерського і т. п. виробництва, на племінних фермах, складах, а також у житлових будинках та на закритих терасах.
Благодаря использованию новейших магнитных трансформаторов, инсектицидные лампы N'oveen могут работать непрерывно до 40 000 часов. Эффективность лампы в помещении также зависит от ее местоположения. С целью обеспечения максимальной эффективности воздействия рекомендуется повесить лампу на высоте 1,8-2 м, в отдалении от других источников света.
Уничтожитель мух и комаров N'OVEEN IKN-40, безопасен для людей и животных, эффективно привлекает летающих насекомых без использования химических веществ или других вредных веществ.
Комахи, після заманювання, гинуть в сітці перед джерелом світла з напругою 4000 В, що дозволяє позбавитися від великих комах. Знешкоджені комахи потрапляють у висувний лоток.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 180 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів |
| Колір | Чорний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 696 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 265 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | 220-240 V, 50 Гц |
| Комплектація | Прилад, ланцюг для підвішування |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і електричний |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Місце застосування | Внутрішні приміщення, тераси, альтанки |
- Ціна: 3 177 ₴


