Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний і ефективний відлякувач щурів, мишей і куниць Viano OD-03. Пристрій випромінює змінний ультразвук, який створює для гризунів нестерпне середовище, яке не дає змогу оселитися поруч із місцем, що захищається.
Електронна схема пристрою транзисторна, що гарантує високу потужність, довговічність і адаптацію до будь-яких кліматичних умов. Робочі температури -30... +70 °С.
Відлякувач простий у використанні. Прилад необхідно ввімкнути в розетку, у такий спосіб, щоб динамік не загоювала меблі та інші перешкоди. Через 2 тижні безперервної роботи гризуни повністю залишать приміщення. Надалі рекомендується періодично вмикати прилад для профілактики. Площа дії приладу 200 м. кв. Відлякувач не впливає на собак
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Щури |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Тип живлення | Мережа 230 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (місяць) | 12 |
| Діапазон випромінюваних частот | 16-65 кГц |
| Діапазон робочих температур | -30... + 70°С |
| Звуковий тиск | 100 дБ |
| Споживаний струм | 25мА |
| Кут виходу сигналу | 120 ° |
- Ціна: 1 317,60 ₴




