
Знищувач комах, мух із липкою вставкою Pomel Trio, 80 кв.м.
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 982 468
5 760 ₴
Показати оптові ціниПастка комах для професійного використання виготовлена з нержавіючої сталі і має ступінь захисту IP 21.
Знищувач комах має дві люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що дає діапазон залучення до 80 кв. м.
Привлеченные насекомые не выпадут, а гарантированно останутся на липком вкладыше.
Отсутствие искры позволяет использовать на взрывоопасных объектах.
Еще одним достоинством прибора является бесшумная работа, что немаловажно для использования в людных местах.
Прибор можно подвесить либо установить на возвышенной поверхности.
Прост в использовании: легкая замена липких вкладышей и ламп.
Принцип работы:
Используется система привлечения за счет сочетания специальных флуоресцентных ламп и клеевого картриджа.
Приваблені світлом УФ ламп, комахи потрапляють всередину приладу, де надійно приклеюються до клейкому вкладишу. Спіймані комахи не випадають, як у знищувачів з сіткою під напругою, що дозволяє використовувати Pomel Trio поряд з продуктами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від мошок, Від літаючих комах |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 3000 г |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сталевий |
| Ступінь захисту | IP 21 |
| Тип харчування | 220 V |
| Застосування | Ресторани, кафе, готелі, офіси, магазини, харчові цеху |
| Принцип дії | Ультрафіолетове світло і клейова поверхню |
| Витратні матеріали | Липкий вкладиш |
| Кріплення | до стіни, до стелі |
- Ціна: 5 760 ₴



